özel ders şehirlerarası nakliyat istanbul evden eve nakliyat panax

 

 
PROJE ADI: HABİPLER ESKİ SOKAK YENİ KULÜP PROJESİ

Antalya Kentinin sorunlarını hızla arttıran yoksul gecekondu semti olan mahallelerinde ilköğretim bünyesinde ailesinden yeterli ilgi verilemeyen çocuk ve ailelerinin bilinçlenmesi kent yaşamına uyum sağlaması, kentlileşmiş bireyler olmaları için eğitim danışmanlığı sağlanmasıdır.
TARİH:26-06-2011
 

 

 
PROJE ADI: YOKSUL ÖĞRENCİ GÖNÜLLÜ AİLESİ DANIŞMANLIĞI

Kentteki yoksulluğun azaltılmasına yönelik olarak yaşam kalitesinin arttırılması risk altındaki çocukları sosyal koruma sistemi içinde tutarak kentsel yaşama aktif katılımlarını sağlayacak eğitici görsel çocuk öncelikli ÇOCUK –ANNE-BABA EĞİTİM MERKEZİ oluşturulması.
TARİH:26-06-2011
 

 

 
PROJE ADI: MAHALLE-NET PROJESİ

Mahallelerde yaşayan çocuk, genç, yaşlı her kesimden insanın ekonomik, sosyal koşullarının iyileştirilmesi hedefine yönelik olarak; insanların bilinçlendirilmeleri, mahalle liderlerinin iletişim ağlarının geliştirilerek bilgilendirilerek çeşitli çalışmalarla desteklenmesi.
TARİH:26-06-2011
 

 

 
PROJE ADI: GENÇLİK KÜLTÜR MERKEZİ PROJESİ

Toplum, Gençlik Spor çalışma grupları ve gençlik meclisi tarafından yürütülen çalışma. Bölgelerin özellikleri dikkate alınarak gençlerin iyi birer birey olmaları ve sosyal gelişimlerine katkı sağlaması için sosyal ve kültürel faaliyetlerle donatılan alanlar yaratılmasını içermektedir.
TARİH:26-06-2011